Apie mus

UAB  “Kelin“ ir ООО “Kelin“ bendrovių tikslas – teikti kokybiškas krovinių ekspedijavimo paslaugas, atsižvelgiant į konkrečius kliento poreikius.

Mūsų vežimai (FTL, LTL) apima visą Europą ir NVS šalis.

Mūsų išskirtinumas – individualus rūpestis jūsų kroviniu, kurį patikite profesionalams.

Kodėl mes?

Turime didelę patirtį pilnų FTL ir dalinių krovinių gabenimo srityje iš Europos į Baltarusiją / Rusiją / Centrinę Aziją. Daliniai kroviniai iš Europos į Minską pristatomi per 6/9 dienas, priklausomai nuo išvykimo iš šalies. Pristatoma Maskvoje per 10/14 dienas, priklausomai nuo išvykimo iš šalies. Grupiniai kroviniai yra konsoliduojami mūsų partnerių sandėliuose kiekvieną savaitę. Bendradarbiavimas su užsienio partneriais leidžia nedelsiant susisiekti su siuntėjais, išsiaiškinti tikslią paruošimo datą, organizuoti krovinio gavimą tiek vežėjui, tiek gamintojui patogiu laiku, t.y. stebėti situaciją ir pateikti klientui tikslią informaciją apie krovinį.

Nuo 2008 m. esame Skandinavijos rinkoje, todėl galime pasiūlyti pastovų krovinių gabenimą į / iš Švedijos, Norvegijos. Mūsų standartiniai tentai ir megos yra aprūpintos modernia palydovine sistema. Taigi, nuolatinis ryšys su automobiliu palaikomas visą parą ir leidžia gauti informaciją apie krovinio padėtį čia ir dabar. Kameros įrengtos puspriekabėse, kad būtų galima stebėti krovimo procesą.